Moctar Cisse dhe Reuben Acquah mberrijne ne Tirane

Sot prane skuadres kane mberritur dy perforcimet e fundit te veres. Sulmuesi Moctar Cisse dhe mesfushori Reuben Acquah sot kane ndjekur pergatitjet e ekipit per tu veshur bardheblu javen e ardhshme. Cisse luan si sulmues qendre dhe vjen nga kampionati maroken ku eshte aktivizuar me skuadren e Casablances ndersa Reuben luan si mesfushor qendre dhe vjen nga kampionati belg ku ka qene pjese e skuadres se Mechelen.

Te dy lojtaret do te jene nje vlere e shtuar per sezonin e ri. Te dy futbollistet do te prezantohen zyrtarisht ne ditet e ardhshme ne ambientet e klubit per te nisur me pas pergatitjet.

Leave a Reply

Powered by Live Score & Live Score App