Miqesore/ Tirana – Liria 3-3

Tirana ka barazuar ne ndeshjen e pare miqesore te luajtur te shtunen ne stadiumin “Selman Stermasi”, perballe skuadres Liria e Prizrenit. Bardheblute e drejtuar nga trajneri brazilian Ze Maria kane shenuar te paret me ane te Albi Dokes ne pjesen e pare dhe kane dyfishuar serish me te ne startin e pjeses se dyte.

Me pas, Liria ka shenuar Mustafen ne minuten e 66’ Korenicen ne te 77-ten dhe me Maganin ne minuten e 90-te. Bardheblute kane barazuar shifrat ne minuten e 91-te me ane te brazilianit Wellison.

Kjo ndeshje ka sherbyer per te testuar gjendjen e skuadres nje muaj para nisjes se kampionatit.

Leave a Reply

Powered by Live Score & Live Score App