Miqesore : Ks Pogradeci – KF Tirana ora 18:00

Tirana vazhdon përgatitjet në Pogradec me seanca të ndërthurura, një herë dhe dy herë në ditë. Sot, në orën 18:00 është programuar një ndeshje miqësore me Pogradecin në stadiumin “Gjergji Kycyku”. Trajneri Egbo do të ketë mundësinë të ideojë 11-shen bazë për ndeshjen e Champions.