Mbyllen pergatitjet per ndeshjen me Apolonine

Tirana ka mbyllur sot pergatitjet per ndeshjen me Apolonine. Michael Ngoo ka pesuar dje nje demtim ne gju dhe sot pas ekzaminimeve mjekesore eshte mesuar se sulmuesi ka demtuar miniskun dhe do ti duhet nje nderhyrje kirurgjikale. I padisponueshem per shkak kartonash eshte dhe Yunus Sentamu ndersa portieri Ilion Lika eshte ne fazen e fundit te rekuperimit dhe ka vijuar stervitjen i diferencuar.

Leave a Reply

Powered by Live Score & Live Score App