Marsel Ismailgeci bardheblu per 3 vitet e ardhshme

18 vjecari ka firmosur sot kontraten e pare profesioniste prane ambienteve te stadiumit “Selman Stermasi”. Kjo kontrate e ben Marsel Ismailgecin bardheblu per 3 vitet e ardhshme. Lojtari i talentuar luan ne pozicionin e mbrojtesit te majte dhe eshte nje investim i vlefshem per te ardhmen e Tiranes. Futbollisti i talentuar vjen nga Akademia e Tiranes dhe do te jete pjese e skuadres Superiore.

Powered by Live Score & Live Score App