Kupa: Hidhet shorti , në gjysëmfinale Tirana-Bylis

Është hedhur sot paradite në ambientet e stadiumit “Air Albania” shorti për gjysmëfinalet e Kupës së Shqipërisë.
Goglat kanë rezervuar Bylisin si kundërshtarin e Tiranës. Ndeshjet do të luhen në 2 Korrik në Ballsh dhe 15 Korrik ndeshja e kthimit në Tiranë.

forcaTirona #gjysmëfinaleKupe

Powered by Live Score & Live Score App