Kupa e Shqipërisë | Tirana – Shënkolli

Është hedhur sot shorti i Kupës së Shqipërisë 1/16. Goglat kanë rezervuar Shënkolli – Tirana. Ndeshjes do të luhen në datat 18.09.2019 dhe 02.10.2019.

Leave a Reply

Powered by Live Score & Live Score App