Kupa e Shqipërisë | Luftëtari – Tirana

Është hedhur në ambjentet e Federatës Shqiptare të Futbollit, shorti për Gjysëmfinalet e Kupës së Shqipërisë. Goglat rezervuan Luftëtari – Tirana. Ndeshja e parë do të luhet në 24 Prill në Gjirokastër dhe sfida e kthimit në Tiranë në datën 8 Maj. #forcatirona

Leave a Reply

Powered by Live Score & Live Score App