KF Tirana ne “Kupen Pavaresia 2017”

Federata Shqiptare e Futbollit organizon turneun e pervitshem “Kupa Pavaresia”, ne kuader te festimeve per festat e nentorit. KF Tirana si fituesja e Kupes se Shqiperise eshte ftuar te marre pjese ne kete turne qe kete vit do te zhvillohet ne Korce, ne daten 28 nentor.
KF Tirana do te marre pjese ne kete turne festiv ku jane te ftuara skuadrat Shkendija e Tetoves, Besa Peje dhe Otrant.

Leave a Reply

Powered by Live Score & Live Score App