KF Tirana nderpret marrveshjen me Ze Marian

Sot është ndërprerë me konsensus marrëveshja me ish-trajnerin Ze Maria pas një konference të mbajtur në ambjentet e stadiumin “Selman Stërmasi” ku prezent ishte dhe presidenti Refik Halili. Pavarësisht punës së teknikut, rezultatet munguan dhe kjo është arsyeja e prishjes së mardhënies se punës.

KF Tirana i uron suksese në të ardhmen trajnerit Ze Maria dhe stafit të tij.

Leave a Reply

Powered by Live Score & Live Score App