KF Tirana me aplikacion të dedikuar për tifozët bardheblu

KF Tirana sjell risi në platformën online të transmetimit të lajmit dhe jo vetëm. Bardheblutë shënojnë sërish standartin duke krijuar një aplikacion për të gjithë tifozerinë e saj. Një dritare në telefonin tuaj që është vetëm një klikim larg informacionit të saktë, të shpejtë dhe të sigurtë. #wearetirona

Shkarko Aplikacionin
PlayStore: https://bit.ly/2Esl2VZ
AppStore: https://apple.co/3ifKaxT

Powered by Live Score & Live Score App