KF Tirana – KF Teuta, përcaktohet finalja e Kupës së Shqipërisë

Janë luajtur sot dy ndeshjet e kthimit gjysëmfinale të Kupës së Shqipërisë. Pas sigurimit të finales nga bardheblutë, për të dytin vit rradhazi, është përcaktuar dhe finalisti tjetër nga përballja Teuta – Kukësi.
Kështu, ditën e Dielë, datë 2 Gusht 2020 në “Air Albania” luhet finalja e Kupës së Shqipërisë, KF Tirana – KF Teuta.

Powered by Live Score & Live Score App