Keneth Muguna & Mohammed Musa bardheblu

Dy perforcimet e janarit, Keneth Muguna dhe Mohammed Musa jane prezantuar sot me fanellat bardheblu ne ambientet e stadiumit “Selman Stermasi”. Mesfushori nga Kenia ka marre numrin 10 ndersa mbrojtesi do te mbaj numrin 2 ne fanellen bardheblu. Te dy lojtaret jane te gatshem per trajnerin Ze Maria per takimin e pare cerekfinal perballe Kukesit ne Kupen e Shqiperise.