Kalendari 2018-2019

Është hedhur sot në ambjentet e Federatës Shqiptare të Futbollit shorti për sezonin e ri futbollistik 2018-2019!

E startojmë kampionatin me dy ndeshje në shtëpi ndaj Kamzës dhe Teutës.

Leave a Reply

Powered by Live Score & Live Score App