Java 29: Teuta – Tirana 1-0

Tirana mundet nga Teuta në javën e 29-të të Superligës . Bardheblutë regjistrojnë humbje pas plot 6- muajve suksesi me 17 ndeshje të luajtura ndër to 16 fitore dhe vetëm 1 barazim .

Tirana kthehet të luajë në shtëpi për javën e 30-të më datë 19 qershor në orën 17:00 ku pret Vllazninë në stadiumin Selman Stërmasi .

Tirana mbetet në vendin e parë edhe pas javës së 29-të duke kryesuar Superligën Shqiptare me 59 pikë , e ndjekur nga Kukësi në vendin e dytë me 53 pikë .

Powered by Live Score & Live Score App