Janë mbajtur sot homazhet për ikonën bardheblu, Fatmir Frasheri

Janë mbajtur sot homazhet në stadiumin “Selman Stërmasi” për ikonën bardheblu, Fatmir Frasheri. I gjithë komuniteti bardheblu, figura nga bota e sportit dhe jo vetëm kanë nderuar ish-futbollistin, ish-trajnerin dhe cunin e shtepise, për ta përcjellë atë drejt banesës së fundit!

#ipërjetshëm

Leave a Reply

Powered by Live Score & Live Score App