Ismael Dunga eshte zyrtarisht bardheblu

Sulmuesi 26-vjecar Ismael Dunga ka firmosur kontraten qe e ben pjese te Tiranes per dy vitet e ardhshme. Dunga ka perfunduar kontraten me klubin e Luftetarit dhe ka zyrtarizuar marreveshjen bardheblu. Futbollisti nga Kenia, autori i 10 golave ne sezonin e fundit me Luftetarin, vjen si nje perforcim me vlera per sulmin e Tiranes. #welcomeDunga

Leave a Reply

Powered by Live Score & Live Score App