Hoti: “Jemi të përgatitur maksimalisht. Në skuadër jam përshtatur shumë shpejt’”
Shehi: “Ekipi është në gjendje të mire. Egnatia ka lojtarë cilësorë, mbetet për tu parë nesër.”
Lika: “Që në momentin që ne në uniformë kemi këtë stemë jemi të detyruar  që të japim maksimumin dhe të ndjekim objektivat.”
It seems we can’t find what you’re looking for.
Deklaratë për shtyp
KF Tirana në kuadër të ristrukturimeve të brendshme në klub, ka bërë disa ndryshime të rëndësishme....
KF TIRANA PREZANTON
LOGON E 100 VJETORIT
KF Tirana falenderon te gjithe tifozet per punimet e shumta qe kane sjelle...

Kategoria Superiore

KF Teuta
KF Tirana
VS