Homazhet për ikonën bardheblu, Ali Mema

Janë mbajtur sot homazhet në stadiumin “Selman Stërmasi” për ikonën bardheblu, Ali Mema. I gjithë komuniteti bardheblu, figura nga bota e sportit dhe jo vetëm kanë nderuar ish-futbollistin, ish-trajnerin dhe çunin e shtëpisë për ta përcjellë atë drejt banesës së fundit!

Me Tironën ton,
Tgjith jan kapitena,
Ndrin si yll e hon,
I bukri Ali Mema

Leave a Reply

Powered by Live Score & Live Score App