Gentjan Muca rikthehet nga Italia, vizite skuadres ne “Selman Stermasi”

Gentjan Muca eshte rikthyer nga Italia ku ka lene pas terapine e specializuar mjekesore. Mbrojtesi ka vizituar sot skuadren ne “Selman Stermasi” para ndeshjes me Turbinen dhe me pas eshte ulur ne tribunen kryesore per te pare takimin. Muca do te zhvilloj nje tjeter periudhe riaftesuese dhe pritet te mungoj edhe per disa kohe.

Faza e pare riaftesuese ne Itali eshte mbyllur nderkohe qe tani  i duhet ndjeke nje faze te dyte rehabilitimi e me pas ti rikthehet fushave te lojes.

Leave a Reply

Powered by Live Score & Live Score App