Erjon Hoxhallari denohet me dy ndeshje pezullim nga Disiplina

Pas kartonit te kuq te marre ne Shkoder perballe Vllaznise, Erjon Hoxhallari ka marre dhe denimin e Komisionit te Disiplines. Dy ndeshje pezullim per incidentin qe mbrojtesi bardheblu pati ne fushe me Erald Cinarin e Vllaznise.

Te dyja ndeshjet qe do te mungoj Hoxhallari jane takimet e rradhes ne kampionat, ndersa ne ndeshjet e Kupes se Shqiperise perballe Kukesit do te jete i gatshem.

Leave a Reply

Powered by Live Score & Live Score App