Eni Imami vishet per dy vite bardheblu

Ka firmosur sot mbrojtesi Eni Imami per Tiranen Superiore. Ne ambientet e klubit, futbollisti 25-vjecar ka nenshkruar marreveshjen qe e ben bardheblu per dy vitet e ardhshme.
Imami ne dy sezonet e fundit ka qene pjese e Kukesit dhe vjen si nje perforcim me shume vlera per Tiranen, duke qene se luan jo vetem si mbrojtes i majte, por dhe si mesfushor. #WelcomeImami #forcatirona

Leave a Reply

Powered by Live Score & Live Score App