Eni Imami ka rinovuar kontraten bardheblu

Mbrojtesi 26 vjecar Eni Imami do te vazhdoj te jete pjese e Tiranes edhe ne sezonin 2019-2020. Imami u be pjese e bardhebluve ne sezonin e kaluar dhe ka qene pjese e rendesishme e skuadres.

Leave a Reply

Powered by Live Score & Live Score App