Elton Cale eshte zyrtarisht bardheblu

Mesfushori brazilian me tipare sulmuese Elton Cale ka nenshkruar nje kontrate 2-vjecare me Tiranen. Ish futbollisti i Flamurtarit do te jete pjese e rendesishme e skuadres per dy sezonet e ardhshme. Kualitet dhe eksperience ne kampionatin shqiptar, Cale eshte i Tiranes.

Leave a Reply

Powered by Live Score & Live Score App