Ekipi vazhdon i qetë stervitjen

Ekipi vazhdon i qetë dhe po kompletohet dita ditës. Trajneri bardheblu ka punuar sot me anen taktike gjatë paradites me mbrojtjen dhe mbasdite me grupin e plotë. Nesër do të punohet me mesfushën dhe sulmin. Gjithçka po shkon në mënyrën e duhur.