Ekipi është kthyer në stërvitje

Ekipi është kthyer në stërvitje, duke zhvilluar dy seanca stërvitore, paradite dhe mbasdite në kompleksin stërvitor “Skënder Halili”.

Me përjashtim të Hoxhallarit i cili ndaj Luftëtarit u ndëshkua me dy të verdha, pjesa tjetër e grupit është në dispozicionin e trajnerit Ze Maria.

Një kalendar i ngjeshur për bardheblutë të cilët në pak ditë luajnë takime të rëndësishme për fazën e parë të kampionatit!

Leave a Reply

Powered by Live Score & Live Score App