Edvan Bakaj rikthehet ne shtepi

Portieri 31-vjecar Edvan Bakaj do te jete serish pjese e Tiranes. Sot ka nenshkruar zyrtarisht marreveshjen e re per nje vit. Bakaj ka luajtur si bardheblu per tre vite dhe vjen serish si nje perforcim me vlera per porten. Ne sezonin e fundit ishte pjese e Luftetarit.

#welcomeBakaj

Leave a Reply

Powered by Live Score & Live Score App