Edon Hasani dy sezone bardheblu

Ka firmosur sot mesfushori Edon Hasani për Tiranën Superiore. Futbollisti shkodran ka qënë i pranishëm në zyrat e klubit për të nënshkruar marrëveshjen që e bën bardheblu për dy sezonet e ardhshme.
Hasani vjen nga skuadra e Sepahan në Iran dhe është një njohës i mirë i Kampionatit Shqiptar.
Luan si mesfushor qendre dhe është një përforcim me shumë vlera për skuadrën në sezonin e ri.
 
#forcatirona #mirësevjenEdon

Leave a Reply

Powered by Live Score & Live Score App