Dejan Blazhevski vishet bardheblu

Ka firmosur sot sulmuesi Dejan Blazhevski per Tiranen Superiore. Futbollisti maqedonas ka qene i pranishem ne zyrat e klubit per te nenshkruar marreveshjen qe e ben bardheblu ne sezonin e ri. Ne kontraten e nenshkruar, eshte parashikuar dhe nje tjeter vit.

Blazhevski vjen nga skuadra e Vardarit ku ne kater sezonet e fundit ka shenuar 36 gola. Luan si sulmues krahu dhe eshte nje perforcim me shume vlera per skuadren ne sezonin e ri. #forcatirona #welcomedejan

Leave a Reply

Powered by Live Score & Live Score App