Category

U-19
15
Oct
2017

Laci U19 – Tirana U19  0-4

Tirana e 19-vjecareve ka fituar sot me goleade perballe Lacit ne transferte. Bardheblute e drejtuar nga Sokol Bulku kane bere cdo gje mire qe ne fillimin e pjeses se pare duke gjetur golin e pare me ane te Topallit ne minuten e 15’. Vetem 5 minuta me vone Veriu ka shenuar golin e dyte te...
Read More
02
Oct
2016

Akademia/ Dy fitore spektakolare per te rinjte bardheblu

Tirana U-19 dhe Tirana U-17 kane fituar pa veshtiresi sot ne takimet e javes se dyte. Skuadra e drejtuar nga trajneri Sulejman Mema ka mundur 3-2 skuadren e Akademise me golat e Jotit, Beshirajt dhe Bardhit. Skuadra e 17-vjecareve bardheblu qe drejtohet nga trajneri Sulejman Mema ka fituar me rezultatin 5-2 perballe Akademise. Golat ne...
Read More
1 2
Powered by Live Score & Live Score App