Category

U-17
23
Jan
2021

Tirana U17-Vora fituese me 11-metërsha

Ndeshja çerekfinale e Kupës së Shqipërisë për U17 mes KF Tirana dhe akademisë së futbollit Vora shkoi në goditjen e 11-metërshave dhe të rinjtë nga Vora gabuan më pak se bardheblutë. Ishin miqtë që kaluan të parët në avantazh gjatë 90’ minutave të lojës me anë të Thanës në minutën e 61’ të ndeshjes. 13’...
Read More
Powered by Live Score & Live Score App