Category

Tirana B
10
Dec
2017

Partizani B – Tirana B 2-1

Tirana B eshte mundur ne perballjen me Partizanin B, ndeshje e vlefshme per Kategorine e Dyte. Skuadra e drejtuar nga trajneri Krenar Alimehmeti ka shenuar e para me ane te Celikut ne minuten e 23. Por goli i avantazhit bardheblu eshte permbysur nga te kuqte qe kane fituar derbin e vogel te kryeqytetit me rezultatin...
Read More
26
Nov
2017

Tirana B – Klosi 2-1

Tirana B ka arritur te fitoj ne shtepi perballe Klosit, ndeshje e vlefshme per grupin A ne Kategorine e Dyte. Bardheblute e drejtuar nga Krenar Alimehmeti kane kaluar kete sfide me rezultatin 2-1, fale golave te shenuar nga Valentino Baro ne minuten e 57’ dhe Eni Keqi ne minuten e 69’. Me kete fitore, Tirana...
Read More
19
Nov
2017

Tirana B – Kevitan 1-1

Tirana B nuk ka mundur te gjej fitoren ne shtepi perballe skuadres se Kevitanit. Ndeshja e luajtur sot ne kompleksin “Skender Halili” nuk ka sjelle fitues edhe pse bardheblute kane kerkuar te marrin piket e plota. Tirana B e drejtuar nga trajneri Krenar Alimehmeti ka marre vetem nje barazim 1-1 perballe Kevitanit. Kjo ndeshje e...
Read More
17
Nov
2017

Gramshi – Tirana B 3-0

Tirana B eshte mundur te merkuren ne transferte perballe Gramshit me rezultatin 3-0. Ndeshja e vlefshme per javen e tete ne Kategorine e Dyte i ka nxjerre pa pike bardheblute e drejtuar nga Krenar Alimehmeti. Vendasit e kane nisur me gol qe ne minuten e 20 per te shenuar me pas edhe dy gola te...
Read More
Powered by Live Score & Live Score App