Category

Merkato
05
Jul
2021

Florjan Pergjoni vishet bardheblu!

Florjan Pergjoni vishet bardheblu! Tashmë në rreshtimin e bardhebluve shtohet edhe emri i Florjan Pergjoni. 24 vjeçari vjen si një përforcim me shumë vlera i repartit të mbrojtjes për 3 sezonet e ardhshme. Futbollisti pritet t’i bashkohet skuadrës në stërvitjen e rradhës.
Read More
05
Jul
2021

Realf Zhivanaj tek KF Tirana.

Afrimi tjetër i këtij sezoni është Realf Zhivanaj. Qëndër-mbrojtësi ka patur pëlqimin e drejtuesëve dhe ka arritur dakordësinë për një bashkëpunim 2-vjeçar me klubin. 23 vjeçari vesh tashmë fanellën bardheblu dhe do të jetë në dispozicion të skuadrës dhe trajnerit Shehi. ⚪️🔵✍🏻
Read More
05
Jul
2021

Vesel Limaj tek KF Tirana!

Kampi bardh’ e blu njofton se ka arritur marrëveshjen me lojtarin Vesel Limaj. Klubi mirëpret mesfushorin i cili nënshkroi sot për dy sezonet e ardhshme. 24 vjeçari pritet t’i bashkohet skuadrës për të nisur stervitjen dhe përgatitjet për sezonin e ri. #mirësevjenVeselLimaj #midfielder #newseason
Read More
05
Jul
2021

Erbim Fagu zyrtarisht pjesë e stafit teknik

Klubi i Futbollit Tirana njofton zyrtarizimin e trajnerit te moshave U-21, Erbim Fagu. Tekniku do të marrë drejtimin e ekipit U-21 por gjithashtu do të jetë edhe në funksion te ekipit të parë në rolin e ZV. trajnerit. Pas një eksperience si lojtar i spikatur, Fagu kthehet në shtëpinë bardheblu tashmë si pjesë e rëndësishme...
Read More
10
Sep
2020

Derrick Sasraku vjen tek KF Tirana.

Klubit të Futbollit Tirana i bashkohet sot lojtari Derrick Sasraku. Sulmuesi nga Ghana firmosi kontratën që e bën atë pjesë të bardhebluve në sezonin e ri. 26 vjeçari do t’i bashkohet pjesës tjeter të ekipit në seancën stërvitore të ditës së sotme. #mireseerdheDerrick #welcomeDerrick
Read More
05
Aug
2020

Kristijan Toshevski afrimi me i ri i KF Tirana

Klubi I Futbollit Tirana njofton afrimin e lojtarit Kristijan Toshevski. Mbrojtësi i djathtë vjen si një përforcim me shumë vlera për dy sezonet e ardhshme pranë skuadrës bardheblu. Futbollisti do t’i bashkohet Tiranës në fazën përgatitore e cila pritet te fillojë në ditët në vazhdim. #forcatirona
Read More
02
Aug
2020

Ardit Toli vishet bardheblu!

Ardit Toli vishet bardheblu!Klubi I Futbollit Tirana njofton afrimin e lojtarit Ardit Toli. Mbrojtësi i djathtë ka arritur dakordësinë dhe pas kryerjes së gjithë analizave të nevojshme është tashmë pjesë e bardhebluve për sezonin e ri. Menjëherë pas nënshkrimit të kontratës, 23 vjecari pritet të vihet nën urdhërat e trajnerit Egbo për t’u stërvitur bashkë...
Read More
23
Jul
2020

Albion Avdijaj, afrimi i parë bardheblu

Albion Avdijaj është zyrtarisht bardheblu! Sulmuesi 26-vjecar ka firmosur kontratën që e bën pjesë të Tiranës për dy vitet e ardhshme. Futbollisti ju nënshtrua vizitave mjekësore dhe pas ndeshjes së Laçit do të bashkohet me skuadrën në stërvitje. Avdiaj, me një karrierë të pasur jashtë vendit, vjen si një vlerë e shtuar në familjen bardheblu....
Read More
28
Jan
2020

Morina rikthehet në shtëpi

Mario Morina është riveshur bardheblu. Sulmuesi i formuar nga rradhët e Tiranës ka nënshkruar sot deri ne fund të sezonit. 27-vjeçari vjen pas aventurës së fundit tek Prishtina në Kosovë dhe stërvitet prej më tepër se dy muajsh me ekipin! #WelcomebackMorina
Read More
26
Jan
2020

Lancinet Sidibe vishet bardheblu

Mesfushori nga Guinea, Lancinet Sidibe është prezantuar sot zyrtarisht si lojtar i Tiranës. 23-vjeçari i huazuar nga skuadra e Besëlidhjes ka nënshkruar kontratë deri në përfundim të sezonit. Më parë Sidibe ka luajtur edhe me ekipet e Teutës dhe Flamurtarit në Kategorinë Superiore. #WelcomeSidibe
Read More
1 2 3 4 5
Powered by Live Score & Live Score App