Category

KF Tirana
14
Jul
2016

Edvan Bakaj rinovon kontraten me dy sezone te tjera bardheblu

Edvan Bakaj ka firmosur sot ne ambientet e klubit kontraten e re qe e ben zyrtarisht pjese te Tiranes edhe per dy sezone te tjera. Portieri 28-vjecar ka nenshkruar nje marreveshje te re dhe me pas eshte prezantuar ne ambientet e stadiumit “Selman Stermasi”. Bakaj eshte pjese e projektit te ri ambicioz qe Tirana po...
Read More
13
Jul
2016

Dorian Kerciku rinovon kontraten me tre vite te tjera bardheblu

Dorian Kerciku ka firmosur sot ne ambientet e klubit kontraten e re qe e ben zyrtarisht te Tiranes edhe per tre sezone te tjera. Mesfushori ka nenshkruar nje marreveshje te re per te bere me pas prezantimin e saj ne ambientet e stadiumit “Selmans Stermasi”. Edhe ai njesoj si Afrim Taku ka zgjedhur te pozoj...
Read More
11
Jul
2016

Asjon Daja firmos dy vite per Tiranen

Nje tjeter perforcim eshte bere zyrtar sot per Tiranen. Asjon Daja ka nenshkruar nje kontrate dy vjecare sot per bardheblute. Futbollisti 26-vjecar prej pak ditesh eshte bashkuar me skuadren ne stervitje nderkohe qe sot ka zyrtarizuar marreveshjen qe do ta bej lojtar te Tiranes per dy vitet e ardhshme. Daja luan ne disa role ne...
Read More
10
Jul
2016

Marvin Turtulli firmos 3 vite per Tiranen

Mbrojtesi i talentuar Marvin Turtulli ka firmosur sot tre vite per Tiranen. Futbollisti i talentuar eshte zyrtarisht pjese e bardhebluve. Prej dy javesh ai eshte stervitur nen urdhrat e trajnerit Ilir Daja, nderkohe qe pas marreveshjes se firmosur ne ambientet e klubit bardheblu, Turtulli behet zyrtarisht pjese e skuadres jo vetem per sezonin e ardhshem...
Read More
13
Jun
2016

Prezantohet projekti per sezonin e ri me ne krye trajnerin Ilir Daja

Tirana ka prezantuar sot projektin per sezonin e ri qe mund te nise me pjesemarrjen ne Europa Lige, nese do te zyrtarizohet nga UEFA denimi per Skenderbeun. Ne ambientet e klubit, presidenti Refik Halili ka prezantuar per mediat fillimisht rinovimin me trajnerin Ilir Daja dhe me pas ka treguar planet per sezonin e ri. “Pershendes...
Read More
1 59 60 61
Powered by Live Score & Live Score App