Category

KF Tirana
05
Jul
2021

Erbim Fagu zyrtarisht pjesë e stafit teknik

Klubi i Futbollit Tirana njofton zyrtarizimin e trajnerit te moshave U-21, Erbim Fagu. Tekniku do të marrë drejtimin e ekipit U-21 por gjithashtu do të jetë edhe në funksion te ekipit të parë në rolin e ZV. trajnerit. Pas një eksperience si lojtar i spikatur, Fagu kthehet në shtëpinë bardheblu tashmë si pjesë e rëndësishme...
Read More
26
May
2021

Shehi: “Për të ardhmen do të flasim pas datës 31 maj. Ju tregoj vizionin tim…”

Trajneri Orges Shehi foli sot në një interviste për shtyp në prag të ndeshjes KF Tirana-FK Skenderbeu, që do të luhet ditën e nesërme në stadiumin Selman Stërmasi. Shehi u pyet për situatën në kamp, gjendja e momentit dhe sfidën e fundit të sezonit. Më poshtë deklarata e plotë e trajnerit. Është ndeshje e fundit,...
Read More
20
May
2021

Shehi: “Me stafin tim nuk do bëja asgjë ndryshe. Tani që po mbaron kampionati dhe do kemi kohë për të folur për të ardhmen.”

Trajneri Orges Shehi foli sot në një interviste për shtyp në prag të ndeshjes FK Apolonia-KF Tirana që do të luhet ditën e nesërme në Fier. Shehi u pyet për situatën në kamp, gjendja e momentit dhe sfida e rradhës. Më poshtë deklarata e plotë e trajnerit. Është një ndeshje që është dy javë nga...
Read More
16
May
2021

Shehi: “Jemi të përqëndruar maksimalisht në këtë takim.”

Trajneri Orges Shehi foli sot në një interviste për shtyp në prag të ndeshjes KF Tirana-FK Laçi që do të luhet ditën e nesërme në stadiumin “Air Albania”. Shehi u pyet për gjendjen e skuadrës, gjendja e momentin dhe sfida e rradhës. Më poshtë deklarata e plotë e trajnerit. Gjithë opinioni futbollistik e konsideronte favorit...
Read More
12
May
2021

Shehi: “Duhet të jemi të qetë… të bëjmë më të mirën, për të arritur aty ku duam.”

Trajneri bardheblu Orges Shehi doli sot në konferencën për shtyp në prag të ndeshjes FK Partizani-KF Tirana që do të luhet ditën e nesërme në stadiumin Air Albania. Shehi u pyet për gjendjen e skuadrës, mungesat dhe sfida e nesërme. Mëposhtë deklarata e plotë e trajnerit: Nesër ndeshja më e rëndësishme e kampionatit? Luftohet për...
Read More
07
May
2021

Shehi: “Kjo javë është përcaktuese për kampionatin. Nuk do të kursejmë lojtarë, në fushë zbresim më të mirët.”

Trajneri bardheblu Orges Shehi doli sot në konferencën për shtyp në prag të ndeshjes KF Tirana-KS Kastrioti që do të luhet ditën e nesërme në stadiumin Selman Stermasi. Shehi u pyet për gjendjen e skuadrës, mungesat dhe sfida e nesërme. Mëposhtë deklarata e plotë e trajnerit: Kemi thënë që çdo skuadër ka objektivat e veta....
Read More
01
May
2021

Shehi:“Është e rëndësishme për të ardhmen tonë kjo ndeshje, Ju tregoj pengun tim këtë sezon…”

Trajneri Orges Shehi doli sot në konferencën për shtyp në prag të ndeshjes FK Bylis-KF Tirana që do të luhet ditën e nesërme në Ballsh. Shehi u pyet për gjendjen e skuadrës, mungesat dhe sfida e nesërme. Mëposhtë deklarata e plotë e trajnerit: Situata pas fitores me Vllazninë? Kemi marrë një fitore me shumë vlera...
Read More
27
Apr
2021

Shehi: “Ne do të hyjmë në fushë për të marrë maksimumin, do të mundohemi të mos gabojmë.”

Trajneri Orges Shehi doli sot në konferencën për shtyp në prag të ndeshjes KF Tirana-KF Vllaznia që do të luhet ditën e nesërme në stadiumin “Selman Stërmasi”.  Shehi u pyet për gjendjen e skuadrës gjatë kësaj ndërprerje të kampionatit, mungesat dhe sfida e nesërme. Mëposhtë deklarata e plotë e trajnerit: Hyjmë në fazën më të...
Read More
23
Apr
2021

Shehi: “Ne jemi brenda objektivave. Duhet të bëjmë tifo për veten tonë”

Trajneri Orges Shehi foli sot përpara kamerave në konferencën për shtyp në prag të ndeshjes Teuta-Tirana. Në prononcimin e tij ai u pyet për situatën para ndeshjes dhe gjendjen e skuadrës. Më poshtë deklarata e plotë e trajnerit: Gjendja e Seferit? A do të jetë i gatshëm për ndeshjen e rradhës? Mendoj që gjendja e...
Read More
16
Apr
2021

Shehi: “Të futemi në fushë me kokën poshtë për të dalë me kokën lart. Hap pas hapi të mendojmë të ngjitemi.”

Trajneri Orges Shehi doli sot në konferencën për shtyp në prag të ndeshjes FK Kukesi-KF Tirana që do të luhet ditën e nesërme në stadiumin “Elbasan Arena”.  Shehi u pyet për gjendjen e skuadrës gjatë kësaj ndërprerje të kampionatit, mungesat dhe sfida e nesërme. Mëposhtë deklarata e plotë e trajnerit: Në prag të sfidës ndaj...
Read More
1 2 3 4 61
Powered by Live Score & Live Score App