Blog Full Right Sidebar With Frame

Caption aligned here
01
Apr
2022

Press Conference Java 27 FK Kukesi-KF Tirana 01/04/2022

Trajneri Orges Shehi foli sot perpara kamerave ne konferencen per shtyp ne prag te ndeshjes Kukesi Tirana qe do te luhet diten e neserme ne Rrogozhine ne oren 13:45. Tekniku u pyet per ndeshjen e rradhes, statistikat dhe situata e momentin ne kampionat, Meposhte deklarata e plote e trajnerit: Mendoni se pauza e kombëtareve ka qene pozitive apo negative?-  Ndërprerja e kampionatit ishte e parashikuar për shkak të pauzës së...
Read More
18
Mar
2022

Press Conference 18/03/2022 Tirana-Dinamo

Ne prag te ndeshjes Tirana Dinamo qe do te luhet neser ne stadiumin “Elbasan Arena” perpara kamerave u shpreh trajneri Orges Shehi. Tekniku foli mbi diferencen e pikeve,  transferten e neserme, vazhdimesine ne klub, etj. Meposhte deklarata e plote e trajnerit: Diferenca e madhe e pikeve mund ta beje skuadren të ndryshojë modul? – Është e vërtetë që kemi një distancë me ndjekësin tonë më të afërt prej 10 pikësh....
Read More
1 2 3 4 5 197

Text Widget

Nulla vitae elit libero, a pharetra augue. Nulla vitae elit libero, a pharetra augue. Nulla vitae elit libero, a pharetra augue. Donec sed odio dui. Etiam porta sem malesuada.

Recent News

Press Conference | KF Tirana – HDK Zrinjski
July 18, 2022
Press Conference | KF Tirana – HSK Zrinjski
July 18, 2022
Fletë nga ditari i një tifozi 15/03
March 15, 2021

Recent Comments

    Recent Works

    Powered by Live Score & Live Score App