Blog Full Left Sidebar

Caption aligned here
06
Jun
2016

McCarthy upbeat on Ireland qualification

A wonderful serenity has taken possession of my entire soul, like these sweet mornings of spring which I enjoy with my whole heart. I am alone, and feel the charm of existence in this spot, which was created for the bliss of souls like mine. I am so happy, my dear friend, so absorbed in the...
Read More
17
Sep
2023

Bruno Lulaj | Press Conference 17/09/2023 Kukësi-Tirana

Bruno Lulaj foli para mediave në prag të ndeshjes kundër Kukësit.  Fitorja me Skënderbeun? Ishte fitore morali që na dha shtysë për vazhdimësinë që të vazhdojmë me performanca të mira dhe të vazhdojmë sërish kundër Kukësit.   Rikthimi pas pezullimit? Jam i lumtur që jam kthyer në dispozicion të skuadrës dhe trajnerit, ishte një periudhë jo e...
Read More
17
Sep
2023

Orges Shehi | Press Conference 17/09/2023 Kukësi-Tirana

Në prag të ndeshjes ndaj Kukësit, trajneri Orges Shehi foli sot para mediave.“Luajmë përballë Kukësit, që më se kam memorie, është hera e parë që ndodhet në këtë pozitë. Ka qenë gjithmonë skuadër që ka tentuar që te jetë në majat e renditjes. Skuadra e Kukësit ka bërë në ndeshjen e fundit një paraqitje të mirë...
Read More
14
Sep
2023

Orges Shehi | Post Match Tirana-Skënderbeu

Ndeshja? Kishim agresivitetin e duhur, edhe pse e nisëm me gol të pësuar që na e vështirësoi punën. Pavarësisht se një skuadër mbrohet me shumë forca duke pasur një lojtar në sulm të fortë në ajër dhe një të shpejtë e na vuri në vështirësi. Gjatë lojës ndryshuam mënyrë rrugëdalje, se nuk ishim të qartë se...
Read More
13
Sep
2023

Florent Hasani | Press Conference 13/09/2023 Tirana-Skënderbeu

Në prag të ndeshjes Tirana-Skënderbeu, sulmuesi Florent Hasani doli para mediave dhe iu përgjigj pyetjeve të gazetarëve për takimin, merkaton dhe sezonin e ri. Përballja me Skënderbeun. Sa gati është Tirana për këtë sfidë? jemi gati sepse kemi pasur kohë për t’u përgatitur maksimalisht. Kemi përmirësuar gabime. Do të jetë ndeshje e vështirë sepse Skënderbeu ka...
Read More
13
Sep
2023

Orges Shehi | Press Conference 13/09/2023 Tirana-Skënderbeu

Në prag të ndeshjes që skuadra jonë luan në “Selman Stërmasi” ndaj Skënderbeut, trajneri Orges Shehi doli në konferencën për mediat, ku iu përgjigj pyetjeve të gazetarëve. Pushimi i Kombëtares? Dua të uroj publikisht Kombëtaren për këto dy ndeshje sepse na kanë lumturuar dhe na kanë gazuar duke qenë pranë objektivit dhe meritojnë komplimente. Na ka shërbyer...
Read More
1 2 3 198

Text Widget

Nulla vitae elit libero, a pharetra augue. Nulla vitae elit libero, a pharetra augue. Nulla vitae elit libero, a pharetra augue. Donec sed odio dui. Etiam porta sem malesuada.

Recent News

Press Conference | KF Tirana – HDK Zrinjski
July 18, 2022
Press Conference | KF Tirana – HSK Zrinjski
July 18, 2022
Fletë nga ditari i një tifozi 15/03
March 15, 2021

Recent Comments

    Recent Works

    Powered by Live Score & Live Score App