Blog Full Both Sidebar

Press Conference Java 27 FK Kukesi-KF Tirana 01/04/2022

Trajneri Orges Shehi foli sot perpara kamerave ne konferencen per shtyp ne prag te ndeshjes Kukesi Tirana qe do te luhet diten e neserme ne Rrogozhine ne oren 13:45. Tekniku u pyet per ndeshjen e rradhes, statistikat dhe situata e momentin ne kampionat, Meposhte deklarata...
Read More

Press Conference 18/03/2022 Tirana-Dinamo

Ne prag te ndeshjes Tirana Dinamo qe do te luhet neser ne stadiumin “Elbasan Arena” perpara kamerave u shpreh trajneri Orges Shehi. Tekniku foli mbi diferencen e pikeve,  transferten e neserme, vazhdimesine ne klub, etj. Meposhte deklarata e plote e trajnerit: Diferenca e madhe e...
Read More
1 2 3 4 5 197
Powered by Live Score & Live Score App