Blog

Ne 12 janar nisin pergatitjet

Tirana e vitit 2018 do te zbrese ne fushe ne daten 12 janar. Futbollistet do te vihen nen urdhrat e stafit teknik per te nisur fazen pergatitore. #forcatirona

Nje shporte me dhurata per femijet

Ne prag te festave te fundvitit, KF Tirana ka menduar te bej nje vizite speciale prane spitalit te femijeve ne kryeqytet. Shume dhurata, per shume emocione festive per femijet. Nje...

Asjon Daja: Ta mbyllim me fitore ne shtepi

“Neser luajme me Pogradecin dhe eshte ndeshja e fundit per kete vit ne shtepi. Kundershtari meriton vleresim maksimal, pasi kane treguar se dine te luajne futboll te mire. Kupa?! Ndeshja...

Te dielen perballe Pogradecit

Tirana luan te dielen ndeshjen e rradhes ne kampionat. Bardheblute do te presin ne “Selman Stermasi” skuadren e Pogradecit. Ky takim do te luhet me dyer te mbyllura, pasi Komisioni...

Te merkuren ne Shkoder

Ndeshja e kthimit per Kupen e Shqiperise luhet te merkuren ne oren 13:00. Dy jave me pare Tirana fitoi ne “Selman Stermasi” perballe Vllaznise me rezultatin 2-0, nderkohe qe kete...

Karabeci: Rikthimi dhe Kupa objektivat e sezonit

“Jemi para ndeshjes se radhes dhe objektivi mbetet fitorja. Jemi te mobilizuar ne maksimum dhe te fokusuar per te dale me piket e plota nga transferta ne Fushe-Kruje. Gjate fazes...

Te shtunen Tirana luan kunder Ilirise se Fushe-Krujes

Te shtunen Tirana luan ndeshjen e rradhes ne kampionat. Bardheblute perballen me Ilirine ne transferte, takim i cili luhet ne oren 14:00.#forcatirona

Ze Maria: Ndeshjet fitohen duke dhene shpirtin ne fushe

Kemi humbur sepse nuk luajtem te motivuar dhe nuk beme asgje nga cfare kishim pergatitur ne stervitje gjate javes. Lojtaret e kane kuptuar ate qe ndodhi dhe e rendesishme eshte...

Neser dalin ne shitje biletat e ndeshjes Tirana – Apolonia

Dalin neser ne shitje biletat e ndeshjes Tirana – Apolonia, takim qe do te luhet neser ne oren 14:00 ne stadiumin “Selman Stermasi”. Klubi ka vendosur te hape dyert falas...
1 28 29 30 31 32
Powered by Live Score & Live Score App