BILETAT | PARTIZANI -TIRANA

Klubi i Partizanit si organizator i ndeshjes ka percaktuar ndarjen e sektoreve te stadiumit “Air Albania” si dhe cmimet e biletave.

KF Tirana ka kerkuar zyrtarisht qe ndarja te behet ndryshe, duke kerkuar tribunen “Fatmir Frasheri” per tifozet bardheblu, tribune e cila perkon me krahun nga qyteti. Per shkaqe sigurie te njejten kerkese ka bere dhe Policia e Tiranes qe pas refuzimit te Partizanit, nuk merr persiper mbarevajtjen e ndeshjes.

Me poshte gjeni skemen e stadiumit dhe cmimet perkatese per sektoret. Biletat i gjeni tek biletaria prane stadiumit “Selman Stermasi” prej dites se sotme.

  • TRIBUNAT BARDHEBLU:
  • TRIBUNAT S/V – 500 L
  • TRIBUNA W 106/107 – 3.000 L
  • TRIBUNAT W 105 – 4.000 L

Leave a Reply

Powered by Live Score & Live Score App