By

admin
06
Jun
2016

Gallery Post Format

Far far away, behind the word mountains, far from the countries Vokalia and Consonantia, there live the blind texts. Separated they live in Bookmarksgrove right at the coast of the Semantics, a large language ocean. A small river named Duden flows by their place and supplies it with the necessary regelialia. It is a paradisematic...
Read More
Aside Post Format. The quick, brown fox jumps over a lazy dog. DJs flock by when MTV ax quiz prog. Junk MTV quiz graced by fox whelps. Bawds jog, flick quartz, vex nymphs.
Read More
06
Jun
2016

Image Post Format

Far far away, behind the word mountains, far from the countries Vokalia and Consonantia, there live the blind texts. Separated they live in Bookmarksgrove right at the coast of the Semantics, a large language ocean. A small river named Duden flows by their place and supplies it with the necessary regelialia. It is a paradisematic...
Read More
06
Sep
2015

Karabeci feston 27-vjetorin

Erando Karabeci feston sot 27 vjetorin e lindjes. KF Tirana e uron ne kete dite speciale per te.
Read More
05
Sep
2015

Kamza – Tirana 0-1 FT

Golat: Muça 25’ Tirana: Frashëri, Smajli, Karan, Muça, Kërçiku, Teqja, Karabeci, Vucaj, Bakaj, Lika, Gilberto; (u aktivizuan: Sorra, Kadriu, Malaj, Domgjoni, Çaka, Fukui, Deliaj). Eshte mbyllur me fitoren e bardhebluve ndeshja miqesore mes Kamzes dhe Tiranes. Golin e vetem te ketij testi miqesor e ka shenuar Gentjan Muca. Ne kete perballje trajneri Muca ka preferuar...
Read More
05
Sep
2015

Tirana – Dinamo 0-2

Golat: Turdiu 30′, Cutra 60′ Formacioni: Caka, Domgjoni, Kavdanski, Doka, Kuka, Deliaj, Peci, Kadriu, Masato, Sorra, Malaj. U aktivizuan: Ed. Bakaj, Prendi, Sallaku, Alikaj. Eshte mbyllur me fitoren e Dinamos ndeshja e kontrollit qe u zhvillua ne kompleksin “Skender Halili”. Trajneri Shkelqim Muca ka preferuar te aktivizoj lojtaret qe jane aktivizuar pak ne takimet miqesore...
Read More
1 96 97 98
Powered by Live Score & Live Score App