By

admin
14
Jan
2022

Press Conference 14/01/2022 KF Tirana-KF Vllaznia

Trajneri Orges Shehi foli sot përpara kamerave në intervistën për shtyp në prag të ndeshjes KF Tirana-KF Vllaznia. Tekniku u pyet për situatën në kampin bardheblu, ndeshjen e rradhës dhe situatën e renditjes dhe merkaton. Mëposhtë deklarata e plotë e trajnerit: Është e vërtetë që përballemi me një kundërshtar direkt edhe nga afërsia në tabelë,...
Read More
22
Dec
2021

Press Conference 22/12/2021 / FK Partizani-KF Tirana

Situata me mungesat? – Kemi probleme me virozat, me Ismajlgecin dhe Taulant Seferin. Situata e Ismajlegecit është më serioze, do të presim deri në momentin e fundit. Derbi? – Çdo ndeshje është e vështirë, dihet që derbi ka specifikë të veçantë, nuk merren parasysh pozicionet e skuadrave. Fitorja në derbi ndryshon situatat, është një ndeshje...
Read More
18
Dec
2021

Kristi Vangjeli doli sot perpara kamerave krah trajnerit Shehi per te folur per rikthimin e tij ne kampin bardheblu jo si lojtar por tashme si pjese e stafit teknik. Ish numri 32 i skuadres shprehu mirenjohjen e tij per kete levizje dhe raportin me ekipin dhe stafin teknik. Meposhte deklarata e plote e tij: Si...
Read More
18
Dec
2021

Press Conference 18/12/2021 / KF Tirana-FK Teuta

Trajneri Orges Shehi foli sot perpara kamerave ne prag te sfides Tirana-Teuta qe do te luhet diten e neserme ne 19:45 ne stadiumin “Air Albania”. Tekniku bardheblu u pyet per sfiden e rradhes, gjendjen e skuadres dhe levizjet e merkatos. Meposhte deklarata e plote e trajnerit: Cfare duhet te beje skuadra ne ndeshjen e ardhshme...
Read More
13
Dec
2021

Press Conference 13/12/2021 / FK Laci-KF Tirana

Ne prag te ndeshjes FK Laci-KF Tirana qe do te luhet diten e neserme ne stadiumin e Lacit ne oren 13:45, trajneri Orges Shehi foli perpara kamerave per situaten ne kamp, gjendjen e lojtareve dhe perballjen me rivalin e rradhes. Meposhte deklarata e plote e trajnerit: Perballja me Lacin?- Ndeshje me shkallë vështirësie të lartë,...
Read More
06
Dec
2021

Press Conference 06/12/2021

Trajneri Orges Shehi foli sot perpara kamerave ne konferencen e rradhes per shtyp ne prag te ndeshjes KF Tirana-KS Kastrioti qe do te luhet diten e neserme ne oren 13:45 ne stadiumin “Air Albania”. Tekniku u pyet per situaten e skuadres, mungesat, perballja me Kastriotin etj. Meposhte deklarata e plote e trajnerit: Patjetër që fitorja...
Read More
1 2 3 4 5 6 98
Powered by Live Score & Live Score App