By

admin
04
Feb
2022

Press Conference Tirana-Skenderbeu 04/02/2022

Krah zv. trajnerit Fagu doli perpara kamerave edhe lojtari Visar Bekaj. Portieri shtatlarte u pyet per atmosferen ne skuader, sfidat e rradhes,  vleresimin e mbrojtjes se ekipit dhe perballja e neserme. Meposhte deklarata e plote e lojtarit: Atmosfera në ekip, mundet që skuadra t’i marrë kundërshtarët e lehtë? – Ndeshja me Kukësin ka qenë shumë...
Read More
04
Feb
2022

Press Conference/ Tirana-Skenderbeu 04/02/2022

Zv. Trajneri Erbim Fagu foli sot perpara kamerave ne prag te ndeshjes Tirana-Skenderbeu qe do te luhet diten e neserme ne 16:45 ne stadiumin “Air Albania”. Tekniku u pyet per ecurine e skuadres deri ne kete faze te kampionatit, sfida e rradhes dhe perballjet me rivalet. Meposhte deklarata e plote e trajnerit: Si e prisni...
Read More
29
Jan
2022

Press Conference 29/01/2022 KF Tirana-FK Kukesi

Kapiteni Erjon Hoxhallari ishte lojtari që doli në krah të trajnerit Shehi në konferencën për shtyp në prag të ndeshjes KF Tirana-FK Kukesi që do të luhet ditën e nesërme në 16:45 në stadiumin “Air Albania”. Mbrojtësi bardheblu u pyet për ndeshjen e rradhës dhe gjendjen fizike. Mëposhtë deklarata e plotë e lojtarit: Sfida ndaj...
Read More
29
Jan
2022

Press Conference 29/01/2022 KF Tirana-FK Kukesi

Trajneri Orges Shehi foli sot në një interviste për shtyp në prag të ndeshjes KF Tirana-FK Kukësi, që do të luhet ditën e nesërme në stadiumin “Air Albania”. Shehi u pyet për situatën në kamp, gjendja e momentit dhe sfidën e rradhes. Më poshtë deklarata e plotë e trajnerit: Sfida ndaj Kukësit – Është një...
Read More
23
Jan
2022

Press Conference 23/01/2022 FK Dinamo-KF Tirana

Trajneri Orges Shehi foli sot perpara kamerave ne konferencen per shtyp ne prag te ndeshjes FK Dinamo-KF Tirana, qe do te luhet neser, 24/01/2022 ne stadiumin “Air Albania” ne oren 19:45. Tekniku Shehi u pyet per situaten ne kamp, ndeshja e rradhes, kampionati dhe perballjet. Meposhte, deklarata e plote e trajnerit: Perballja e rradhes me...
Read More
14
Jan
2022

Pres Conference 14/01/2022 KF Tirana-KF Vllaznia

Ennur Totre ishte lojtari që doli në krah të trajnerit Orges Shehi në konferencën për shtyp në prag të ndeshjes KF Tirana-KF Vllaznia që do të luhet ditën e nesërme në 19:45 në stadiumin “Air Albania”. Totre u pyet për ndeshjen e rradhës dhe objektivat e sezonit. Mëposhtë deklarata e plotë e lojtarit: Me rëndësi...
Read More
1 2 3 4 5 98
Powered by Live Score & Live Score App