By

admin
04
Mar
2022

Press Conference 04/03/2022 KF Tirana-FK Partizani

Stadiumi “Air Albania” pret neser sfiden KF Tirana-FK Partizani qe do te luhet ne oren 19:45. Ne prag te kesaj ndeshje perpara kamerave foli trajneri Orges Shehi. Tekniku u pyet per gjendjen e skuadres ne prag derbi, klasifikimi i deritanishem dhe kundershtari i neserm. Meposhte deklarata e plote e trajnerit: Kalendar i ngjeshur, sa ju...
Read More
01
Mar
2022

Press Conference 01/03/2022 Teuta-Tirana

Ne prag te ndeshjes KF Teuta-KF Tirana qe do te luhet diten e neserme ne stadiumin “Elbasan Arena” perpara kamerave u shpreh trajneri Orges Shehi. Tekniku u pyet mbi sfiden e rradhes, renditja e deritanishme ne kampionat, mungesat dhe gjendjen e skuadres. Meposhte deklarata e plote e trajnerit: Perballja me Teutën? Në futboll ka momente...
Read More
25
Feb
2022

Press Conference 25/02/2022 Tirana-Laci

Ne prag te sfides Tirana-Laci qe do te luhet diten e neserme ne stadiumin “Air Albania” trajneri Orges Shehi doli perpara kamerave duke u shprehur mbi sfiden. Shehi u pyet mbi rendesine e takimit te neserm, diferencat e momentit ne kampionat dhe gjendjen e skuadres. Meposhte deklarata e plote e trajnerit: Sa rendesi ka kjo...
Read More
19
Feb
2022

🎙Press Conference – KS Kastrioti-KF Tirana 19/02/2022

Trajneri Orges Shehi foli sot përpara kamerave në prag të ndeshjes Kastrioti-Tirana që pritet të luhet ditën e nesërme në stadiumin e Kamzës. Tekniku Shehi foli per mungesat, gjendjen e lojtarëve dhe sfidën e rradhës. Mëposhtë deklarata e plotë e trajnerit: Jemi të fokusuar në ndeshjen tonë, jo çfarë bëjnë kundërshtarët që kemi pranë në...
Read More
13
Feb
2022

Press conference 13/02/2022 Tirana-Egnatia

Trajneri Orges Shehi foli sot përpara kamerave në prag të ndeshjes Tirana-Egnatia që pritet të luhet ditën e nesërme në stadiumin “Air Albania”. Tekniku Shehi foli per mungesat, gjendjen e lojtarëve dhe sfidën e rradhës. Mëposhtë deklarata e plotë e trajnerit: Ndeshja ndaj Egnatias? Në futboll nuk mendoj se ka ndeshje të lehta. Ato që...
Read More
1 2 3 4 98
Powered by Live Score & Live Score App