By

admin
15
Apr
2022

Press Conference Egnatia-Tirana 15/04/2022

Ne prag te ndeshjes Egnatia-Tirana qe pritet te luhet diten e neserme ne oren 13:45 ne stadiumin “Arena Egnatia”, perpara kamerave ka folur trajneri Orges Shehi. Tekniku ka analizuar ndeshjen e rradhes, gjendjen e skuadres dhe punen e zhvilluar deri tani. Meposhte deklarata e plote e trajnerit: Ndeshja ndaj Egnatias? – Përballemi me një skuadër...
Read More
11
Apr
2022

KF Skënderbeu-KF Tirana 0-4.Bardheblutë 16 pikë diferencë nga vendi i dytë

KF Tirana fiton 0-4 në transfertë ndaj KF Skënderbeu.Golat  u shënuan nga Xhixha 37′, Totre 64′ , Nikqi 69′, Seferi (p) 89′. Fitorja 0-4 e bardhebluve ka bërë që tani ata të çojnë në 16 pikë diferencën nga Laçi i vendit të dytë dhe kjo do të thotë që i duhen vetëm 3 fitore për...
Read More
01
Apr
2022

Press Conference Java 27 FK Kukesi-KF Tirana 01/04/2022

Trajneri Orges Shehi foli sot perpara kamerave ne konferencen per shtyp ne prag te ndeshjes Kukesi Tirana qe do te luhet diten e neserme ne Rrogozhine ne oren 13:45. Tekniku u pyet per ndeshjen e rradhes, statistikat dhe situata e momentin ne kampionat, Meposhte deklarata e plote e trajnerit: Mendoni se pauza e kombëtareve ka...
Read More
18
Mar
2022

Press Conference 18/03/2022 Tirana-Dinamo

Ne prag te ndeshjes Tirana Dinamo qe do te luhet neser ne stadiumin “Elbasan Arena” perpara kamerave u shpreh trajneri Orges Shehi. Tekniku foli mbi diferencen e pikeve,  transferten e neserme, vazhdimesine ne klub, etj. Meposhte deklarata e plote e trajnerit: Diferenca e madhe e pikeve mund ta beje skuadren të ndryshojë modul? – Është...
Read More
11
Mar
2022

Press Conference 11/03/2022 FK Vllaznia-KF Tirana

Ne prag te ndeshjes FK Vllaznia – KF Tirana qe do te luhet diten e neserme ne stadiumin “Loro Borici” Shkoder, ne oren 16:45 perpara kamerave foli trajneri Orges Shehi. Tekniku u pyet per gjendjen e skuadres ne prag te kesaj klasikeje, kundershtari i neserm dhe statistikat e momentit. Meposhte deklarata e plote e trajnerit:...
Read More
1 2 3 98
Powered by Live Score & Live Score App