Ardian Mema zyrtarisht bardheblu

Ardian Mema ka firmosur sot zyrtarisht kontraten qe e rikthen ne shtepi si bardheblu. Tekniku ka nenshkruar sot nje marreveshje 1-vjecare ne pranine e presidentit Refik Halili. Ne kete kontrate eshte parashikuar nje opsion rinovimi per sezonin e ardhshem. Mema eshte ish futbollist dhe ish trajner i Tiranes dhe rikthimi ne shtepi eshte nje premtim per vazhdimesine e ketij sezoni.

Leave a Reply

Powered by Live Score & Live Score App