Ardian Mema zgjidh kontratën me Tiranën

KF Tirana dhe Ardian Mema kanë gjetur marrëveshjen për të mbyllur bashkëpunimin. Pas ecurisë jo të mirë të skuadrës në ndeshjet e fundit, trajneri Mema nuk do të jetë më në krye të bardhebluve.

KF Tirana e falenderon trajnerin Ard Mema për kontributin 1-vjeçar në krye të skuadrës.

Leave a Reply

Powered by Live Score & Live Score App