Day

November 4, 2023
04
Nov
2023

Julian Ahmataj | Press Conference 04/11/2023 Skënderbeu-Tirana

Trajneri Julian Ahmataj foli sot para mediave në prag të ndeshjes ndaj Skënderbeut. Trajneri u ndal te mungesat si edhe te kundërshtari. Mungesat? Kemi mungesa por kemi edhe lojtarë të tjerë në rikuperim ose me dëmtime dhe nuk e di nëse do të jenë. Por skuadra ka forca për të përballuar ndeshjen dhe ka lojtarë...
Read More
04
Nov
2023

Rimal Haxhiu | Press Conference 04/11/2023 Skënderbeu-Tirana

Në prag të ndeshjes ndaj Skënderbeut, Rimal Haxhiu foli sot para mediave. Me Teutën na dha qetësi fitorja, por duhet fituar edhe me Skënderbeun. Tirana hyn në fushë gjithmonë për 3 pikë dhe nëse i bëjmë gjërat siç i kemi përgatitur, fitojmë edhe me Skënderbeun. Pozicioni në fushë? Dëshira ime është të luaj ku kam...
Read More
Powered by Live Score & Live Score App