Day

October 19, 2023
19
Oct
2023

Kristal Abazaj | Press Conference 18/10/2023 Partizani-Tirana

Në prag të derbit ndaj Partizanit, para mediave foli Kristal Abazaj i cili iu përgjigj interesit të gazetarëve. Ka qenë një situatë jo e mirë deri diku sepse kemi pasur shumë oshilacione në ndeshjen me Laçin dhe atë me Erzenin. Arritëm të merrnim një trepikësh në ndeshjen me Vllazninë dhe besoj atmosfera e çdo gjë...
Read More
19
Oct
2023

Julian Ahmataj | Press Conference 18/10/2023 Partizani-Tirana

Trajneri Julian Ahmataj foli para mediave në prag të derbit ndaj Partizanit. “Në radhë të parë dua të përgëzoj ekipin Kombëtar për arritjen që ka bërë dhe për kënaqësinë që na ka dhënë në futboll. jemi krenar për këtë arritje të Kombëtares. Ndërsa derbi është një ndeshje specifike, sepse luajnë dy ekipet më të titulluara...
Read More
Powered by Live Score & Live Score App