Day

April 15, 2022
15
Apr
2022

Press Conference Egnatia-Tirana 15/04/2022

Ne prag te ndeshjes Egnatia-Tirana qe pritet te luhet diten e neserme ne oren 13:45 ne stadiumin “Arena Egnatia”, perpara kamerave ka folur trajneri Orges Shehi. Tekniku ka analizuar ndeshjen e rradhes, gjendjen e skuadres dhe punen e zhvilluar deri tani. Meposhte deklarata e plote e trajnerit: Ndeshja ndaj Egnatias? – Përballemi me një skuadër...
Read More
Powered by Live Score & Live Score App